ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2024

05.01.2024

Startují soutěže roku 2024 a s tím souvisí členské příspěvky na nový rok.

Výše členských příspěvků (ČP) zůstává stejná, a to pro amatérské i profesionální tanečníky, jako v předchozím období: 200 Kč/rok
č. účtu Czech Pro-Am Dance Union: 2701922939/2010
variabilní symbol = datum narození ve formátu DDMMRRRR
do poznámky uveďte prosím: ČP CPADU 2024 + jméno člena. Pro platbu můžete využít přiložený QR kód, i do předdefinovaného příkazu nezapomeňte prosím rovněž doplnit var. symbol (viz výše a do poznámky jméno člena).

Tato informace patří našim již stávajícím členům, kteří vyplnili přihlášku k členství v předchozím období. Přihláška je stále platná, jen je třeba ji aktivovat platbou členského příspěvku pro rok 2024.

Jistě jsou však mezi vámi tací, kteří se teprve členy chtějí stát. Platba členského příspěvku je nezbytnou, nicméně ne jedinou podmínkou. Členství vzniká VYPLNĚNÍM a odesláním PŘIHLÁŠKY + platbou členského příspěvku. Těšíme se na nové členy.

Členové Czech PRO-AM Dance Union jsou po absolvovaných soutěžích zařazováni do tzv ranklistů, kam se zaznamenává jejich pořadí a po celoročním sbírání bodů proběhne vždy slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků a předání cen.

Členové CPADU neplatí na soutěžích pořádaných Czech PRO-AM Dance Union tzv. manipulační poplatky, které souvisí s administrativními úkony nezaregistrovaných jmen. Tento manipulační poplatek činí na každé soutěži 200,-

Soutěže TOP TEACHER se mohou účastnit POUZE členové CPADU.